MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA

W dniu 10.05.2018r. w naszej bibliotece odbył się konkurs czytelniczy pod hasłem” MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA”. W  konkursie wzięły udział uczniowie z klas 1 – 7 szkoły  podstawowej oraz 2 i 3 gimnazjom. Do udziału w konkursie zostały wytypowane po 2 osoby
 z każdej klasy w drodze konkursu klasowego. Łącznie w konkursie uczestniczyło 22 uczniów.
Przy ocenie uczestników zwracano szczególną uwagę na:
a)płynność,
b)bezbłędność,
c)dykcję,
d)sposób interpretacji czytanego tekstu.

Werdykt został ustalany w drodze wspólnej dyskusji komisji i jest ostateczny.
Komisja w składzie: Pani Alina Kostro, Pani Dorota Niemyjska i Pani Anna Żochowska  przyznała nagrody książkowe następującym uczniom :
Uczniowie klas I-III
I miejsce zajęła Zofia Roszkowska uczennica klasy IIIb.

II miejsce zajęła Julia Piekutowska uczennica kl. IIIa.
dwa 3 miejsca zajęły: uczennice  Maja Przeździecka kl. Ia oraz Aleksandra Kunicka uczennica klasy II.
Uczniowie klas IV- VI
I miejsce zajęła Oliwia Osmólska uczennica klasy IVb

II miejsce zajęła – Wiktoria Przeździecka uczennica kl. IVb

dwa miejsca III zajęły: uczennica klasy VI- Weronika Skłodowska oraz Kinga Wojno uczennica kl. IVa

Uczniowie klas VII oraz II i III gimnazjum

I miejsce zajęła – Gabriela Krasowska uczennica kl. VII
II miejsce zajęła – Joanna Więckowska uczennica kl. IIIb gm.
oraz  dwa III miejsca zajęli: uczeń klasy IIIa gm. Gustaw Zakrzewski i  uczennica kl. IIIa. Martyna Skłodowska.
Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział w konkursie oraz skromne nagrody pocieszenia.