SUKCES UCZENNICY KLASY III A W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE „112 RATUJE ŻYCIE”

8 lutego 2018 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie V edycji Wojewódzkiego Konkursu „112 RATUJE ŻYCIE”. Organizatorem konkursu był Wojewoda Podlaski, zaś współorganizatorami - Podlaski Kurator Oświaty i Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach.

Konkurs miał na celu popularyzację wiedzy na temat numeru alarmowego 112 wśród uczniów oraz propagowanie właściwych zachowań       w sytuacji zagrożenia życia, zdrowia, mienia, bądź środowiska. Podczas uroczystej gali wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski wręczył wyróżnionym    i laureatom nagrody i dyplomy. Dyrektorzy i nauczyciele odebrali także z rąk wojewody podlaskiego dyplomy dla szkół promujących bezpieczeństwo uczniów i popularyzujących wiedzę o numerze alarmowym 112.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż uczennica naszej szkoły  z klasy III a Zuzanna Średnicka zdobyła wyróżnienie w kategorii PLAKAT - pracy plastycznej promującej numer alarmowy 112. Jest to duże osiągnięcie, ponieważ znalezienie się w dziesiątce wyróżnionych spośród ocenianych 500 prac z całego województwa podlaskiego - to naprawdę nie lada wyczyn.

Serdecznie gratuluję Zuzi i życzę dalszych sukcesów. Składam także podziękowania Rodzicom za wspieranie i motywowanie córki w jej aktywności plastycznej.

Elżbieta Brzozowska