Wycieczka do Białegostoku

16 kwietnia 2018r. odbył się wyjazd integracyjny uczniów klas piątej i szóstej do parku trampolin – Strefa Wysokich Lotów – Uskrzydlone Parki Trampolin w Białymstoku. Uczniowie uczestniczyli w lekcji „W-F Do Góry Nogami”. Jest  to autorski koncept prowadzenia zajęć dla dzieci i młodzieży, prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Podczas zajęć na trampolinach, uczniowie nie nadwyrężają stawów, ćwiczą koordynację, wzmacniają mięśnie postularne. To wszystko buduje nawyk prawidłowej -postawy. Jest to połaczenie świetnej zabawy z dużą dawką sportu, włączenia w zajęcia elementów Akrobatyki, czy Parkour, czyli nauki efektywnego pokonywania przeszkód.

Nasze dzieci uczestniczyły w nastepujących zajęciach:

● wyścigi na trampolinach

● walka na belce

● tory przeszkód

● gra w zbijaka

Na zakończenie wycieczki udaliśmy się do MacDonalds’ aby uzupełnić brakującą dawkę energii. We wspaniałych humorach ruszyliśmy w drogę powrotną do Nowych Piekut.

Agnieszka Zdrodowska