WYNIKI REKRUTACJI

Nowe Piekuty, 22.03.2018r.

Protokół  z posiedzenia komisji do spraw rekrutacji dzieci do Punktu Przedszkolnego „Wesoły Promyk” w Nowych Piekutach na rok szkolny 2018/2019

Na podstawie Uchwały nr  107/2018  Wójta Gminy Nowe Piekuty w sprawie ustalenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2018/2019 do punktów przedszkolnych, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas pierwszych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Nowe Piekuty komisja w składzie:

1. Danuta Wyszyńska – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Rocha Modzelewskiego
  2. Ewa Markowska – nauczyciel w Punkcie Przedszkolnym
  3. Monika Łapińska - nauczyciel w Punkcie Przedszkolnym

Dokonała weryfikacji wniosków o przyjęcie do punktu przedszkolnego. Złożono 12 wniosków:

• 10 wniosków do trzylatków
  • 2 wnioski do oddziału czterolatków

Po sprawdzeniu prawidłowości wypełnienia wniosków oraz przeanalizowaniu spełniania kryteriów rekrutacji zakwalifikowano następujących kandydatów:

Do oddziału trzylatków:

L.p.